Szukaj
  • Krzysztof "Flapjack" Maj

O Czym jest ten blog?Jak sama nazwa wskazuję ten blog poświęcony jest larpom, mojemu ulubionemu hobby które od kilku lat jest jednym z moich źródeł utrzymania.
Co to jest larp?

Cytując za Wikipedią: LARP (ang. live action role-playing) – aktywność na pograniczu gry i sztuki, podczas której uczestnicy wspólnie tworzą i przeżywają opowieść, odgrywając role podobnie do improwizowanego teatru. Akcja larpa może być osadzona zarówno w świecie rzeczywistym, jak i fikcyjnym.


Czym jest larp dla mnie?

To niesamowite mediumm, które pozwala nie tylko poznawać historię, ale przeżywać przygody jako ich bohater. To możliwość życia wieloma życiami oraz motywacja do rozwoju. Gry larpowe to dla mnie zabawa, wyzwania a czasami ciężka praca.


Co znajdziecie na tym blogu?

Relacje, recenzje larpów i różnego ekwipunku. Moje przemyślenia na temat projektowania larpów, kilka tipsów, trochę porad i rozkmin. Chcę, żeby materiały na blogu opierały się na moim doświadczeniu i praktyce. Znajdziecie się tu również miejsce na informacje o projektach, nad którymi pracuję. Moim celem jest przybliżyć Wam moje spojrzenie i podejście do grania i projektowania larpów.


Ten blog jest dla Was!

Jeśli macie jakieś pomysły i sugestie co powinno się tu znaleźć, piszcie do mnie śmiało. Inspiracji nigdy za wiele. Będę wdzięczny również, za wszelkie uwagi i komentarze, liczę również, że uda się wywołać moimi tekstami nie jedną merytoryczną dyskusję.


Do przeczytania!Fote wykonała: Aurra123 wyświetlenia

© 2023 by The Artifact. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now