Szukaj
  • Krzysztof "Flapjack" Maj

O MnieCześć, nazywam się Krzysiek "Flapjack" Maj zawodowo zajmuję się tworzeniem larpów, gier miejskich, terenowych i integracyjnych. Moja specjalność to tworzenie i realizacja emocjonujących scenariuszy!

Czym dokładnie się zajmuję?

We współpracy z Agencją Artystyczną 5 Żywiołów tworzę i realizuję scenariusz do jednego z najbardziej rozpoznawalnych larpów na świecie The Witcher School.


Jestem pomysłodawcą i głównym scenarzystą larpa BattleQuest - również realizowanego przez 5 Żywiołów.


Wraz z Maćkiem Wanickim i naszym wrocławskim zespołem prowadzę escape room - SpaceQuest.


Sam SpaceQuest to nie tylko escape room, ale również centrum larpowe, gdzie prowadzimy larpy w konwencji s-f oraz "Ostatni Rejs" - grę o załodze radzieckiego okretu podwodnego.


Tworzę i realizuję larpy i inne wydarzenia na zamówienie. Chętnie przygotuję grę dla Ciebie, Twoich znajomych czy pracowników - z okazji urodzin, wieczoru panieńskiego/kawalerskiego czy bez żadnej okazji :). Jestem też otwarty na tworzenie i prowadzenie wydarzeń dla dzieci. Uwielbiam z nimi pracować!

Osiągnięcia i wyróżnienia w zakresie larpów

Scenarzysta i współorganizator The Witcher School - jednego z najbardziej rozpoznawalnych larpów na świecie.


Pomysłodawca i scenarzysta największego polskiego larpa fantasy BattleQuest.


Dwukrotny zdobywca nagrody Złote Maski na Festiwalu Pyrkon w kategorii najlepszy MG Team za gry OldTown: Początek (2010) oraz Ostatni Rejs (2013).


Dwukrotny sędzia konkursu „Larpy Najwyższych Lotów” ( Falkon 2013 i 2014).


Współtwórca festiwalu larpowego Replay.


W latach 2007 - 2010 organizator i scenarzysta Old Town Festival - obecnie jednego z największych wydarzeń postapo na świecie.


Laureat licznych nagród i wyróżnień jako gracz larpowy.

Prywatnie

Jestem uzależniony od dobrych historii we wszystkich postaciach. Uwielbiam czytać książki, oglądać filmy i seriale, grać w gry planszowe i komputerowe. Pasjonuje się też szermierką, militariami, sztuka przetrwania, historią, rozwojem nauki i technologii. Fascynują mnie eksperymenty z praktycznymi efektami specjalnymi, w szczególności pirotechniczne.


Lubię podróżować, a mój wymarzone wakacje polegają na zaszyciu się w chatce w górach z moją ukochaną.

Bieżące projekty

Po pierwsze blog który właśnie czytasz! Pomysł na niego dojrzewał bardzo długo i mam nadzieję, że treści, które tu prezentuje, zostaną uznane za interesujące.

Obecnie pracuję też nad kilkoma nowymi projektami larpowymi takimi jak gra w klimacie płaszcza i szpady, mroczny miejski larp wampirzy, detektywistyczna gra o inwazji obcych, larp o gangu motocyklowym, saga o podbojach wikingów. Co z tych pomysłów ujrzy światło dzienne? Trudno powiedzieć, ale na pewno dowiesz się tego, śledząc wpisy na moim blogu :)foto. K2 Events

309 wyświetlenia2 komentarz

© 2023 by The Artifact. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now